Fasády

Fasády

Inovatívne dosky SMARTwall sú minerálne fasádne dosky so špeciálnou povrchovou úpravou. Spolu s ostatnými komponentmi balíka sú určené hlavne pre zatepľovanie fasád rodinných domov kontaktným spôsobom.

Viac o kontaktných fasádach pre rodinné domy

Kontaktné fasády pre RD
Kontaktné fasády pre bytové domy (ETICS)

Kontaktné zateplenie obvodových fasád označované skratkou ETICS je dôležitou súčasťou obnovy bytových domov i budovania novostavieb. Fasády spolu so strechami predstavujú miesto, kde dochádza k najväčším tepelným stratám. Kontaktné zateplenie patrí medzi tradičné spôsoby tepelnej izolácie fasád.
Viac o kontaktných fasádách pre bytové domy

Drevostavby dnes patria k obľúbeným konštrukciám medzi rodinnými domami. Sú ekologické, flexibilné, majú krátky čas výstavby a vďaka vysokým úsporám energie dosahujú nízkoenergetický štandard oveľa ľahšie ako murované domy. Predstavujú najekologickejšie riešenie bývania. 

Viac o fasádach drevostavieb

Fasády drevostavieb
KI_provetravane-fasady_rodinny-dom

Prevetrávané fasády sú alternatívou ku kontaktným zatepľovacím systémom. Sú vhodné pre novostavby i rekonštrukcie, hlavne vtedy, keď sa ako povrchová úprava fasády vyžadujú rôzne typy obkladov. Najčastejšie ich vidíme na administratívnych a komerčných budovách. 
Viac o prevetrávaných fasádach

V súčasnosti je dôležité znižovať aj energetickú náročnosť aj pri výrobných a skladovacích priestoroch. Predstavujú totiž nielen pracovné prostredie pre zamestnancov, ale aj miesto na skladovanie produktov, ktoré si majú zachovať svoje vlastnosti. Pre tieto aplikácie sú určené naše systémy na opláštenie hál.

Viac o systémoch na opláštenie hál

Opláštenie hál