Novým generálnym riaditeľom Knauf Insulation sa stal Dominique Bossan

By Knauf Insulation
september 08, 2021

Funkciu nového generálneho riaditeľa spoločnosti Knauf Insulation a člena predstavenstva Knauf Group Európa/Stredný východ/Ázia preberá od 1. septembra 2021 Dominique Bossan

Dominique Bossan už viac ako 16 rokov zastáva vedúce funkcie v rámci spoločností Knauf Group a Knauf Insulation a od septembra preberá vedenie spoločnosti po Jean-Claude Carlinovi, ktorý po piatich rokoch odchádza z funkcie. „Vedenie skupiny Knauf s potešením víta na tejto pozícii výnimočného lídra, ktorý veľmi dobre pozná náš biznis. Sme presvedčení, že nadviaže na vynikajúce výsledky, ktoré spoločnosť pod vedením Jeana-Clauda v posledných rokoch dosiahla,“ hovorí Alexander Knauf, generálny partner skupiny Knauf.

Dominique Bossan nastúpil do spoločnosti Knauf Insulation v Belgicku v roku 2003 a o dva roky neskôr bol vymenovaný za regionálneho výkonného riaditeľa pre východnú Európu, pričom túto funkciu zastával až do roku 2017. Od roku 2018 je zodpovedný v Knauf Gypsum za región západnej Európy, Južnej Ameriky a Izraela v manažmente spoločnosti Knauf.

„Som nadšený, že sa môžem vrátiť do spoločnosti Knauf Insulation. Vždy som obdivoval firemnú kultúru spoločnosti, zameranie na zákazníka, ako aj vášeň a oddanosť zamestnancov. Jean-Claude Carlin, manažérsky tím a všetci v spoločnosti Knauf Insulation by mali byť mimoriadne hrdí na to, čo sme v posledných rokoch dosiahli. Teraz sa teším na maximalizáciu tohto úspechu a vytvorenie nových príležitostí,“ dodáva nový riaditeľ.